Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
13.02.2019
Kotlíková dotace - 3 vlna 2019
Stát spustí zatím poslední vlnu - kolo „Kotlíkovýchdotací“ a rozdělí přes 3 miliardy korun.Informace k připravovaným dotacím k datu 8.2. 2019:- Zvyšuj... číst celé
05.03.2018
Náhradní díly pro kotle Attack
Katalog náhradních dílů ke stažení Katalog_ND_ATTACK_11_2016_A4_web.pdf v případě zájmu o jakýkoliv díl pro kotle attack naleznete v katalogu. Pokud m... číst celé
20.07.2017
Zaheslovaný internetový modul Tech-ST 505
Pokud se Vám stalo při instalaci internetového modulu že jste si ho zaheslovali a nebo jste zapomněli veškeré přihlašovací údaje je tu možnost nahrání... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Tepelná čerpadla
  3. STIEBEL ELTRON

STIEBEL ELTRON

Roku 1924 založil Dr. Theodor Stiebel v Berlíně první závod na výrobu přístrojů pro elektrický ohřev vody a určil filozofii firmy: stát v čele technického vývoje a výrobní kvality v daném oboru. Důsledné naplňování stanoveného cíle dokumentuje vlastnictví 47 mezinárodních patentů na sklonku 40. let minulého století a snaha o maximální využití energie již u prvních přístrojů – první elektrický průtokový ohřívač a první elektrický bojler s účinnou tepelnou izolací na světě. Když se v sedmdesátých letech objevila tepelná čerpadla použitelná v rodinných domech, nesla opět značku Stiebel Eltron. Již v osmdesátých letech byla dovezena první tepelná čerpadla na československý trh. V roce 1991 založil Stiebel Eltron dceřinou společnost v České a Slovenské republice a nabízel širokou paletu svých produktů tuzemským odběratelům.

V roce 2002 skupina Stiebel Eltron posílila svoji pozici na evropských trzích převzetím divize AEG Home Comfort s příbuzným výrobním programem a v roce 2004 pak převzetím značky Tatramat.

V současnosti disponujeme kvalitními a technicky vyspělými produkty značek Stiebel Eltron, AEG a Tatramatz oblasti elektrického ohřevu vody a vytápění – (zásobníkové a průtokové ohřívače vody, akumulační kamna, tepelná čerpadla, solární systémy, ventilační jednotky s rekuperací tepla, podlahové vytápění atd).

Značka Stiebel Eltron znamená v Evropě již po desetiletí pojem pro kvalitu, náročné technologie a spolehlivý servis. Při vývoji přístrojů je dbáno důsledně na to, aby všechny použité materiály odpovídaly požadavkům ochrany životního prostředí. Kvalita přístrojů je zabezpečena mnoha zkouškami ve všech etapách výroby přístroje. Dokládají ji i mezinárodně uznávané certifikáty kontroly jakosti výroby ISO 9000 a 9001. Již na první pohled je patrné, že vzhled nových výrobků navrhují zkušení výtvarníci v oblasti designu.

Všechna tepelná čerpadla Stiebel Eltron obdržela certifikát nezávislé mezinárodní testovací agentury Gütesiegel se sídlem ve Švýcarsku. Tato agentura hodnotí nejen technické parametry výrobků, ale úroveň technické dokumentace, podporu montážních firem, servis a mnoho dalších kritérií. Kritéria byla stanovena společně národními organizacemi zabývajícími se podporou tepelných čerpadel v Německu, Rakousku a Švýcarsku (D-A-CH).

 

Tato nálepka, dává zákazníkovi další signál o kvalitě našich přístrojů.

Firma Stiebel Eltron je členem Asociace pro využití tepelných čerpadel a Sekce tepelných čerpadel a Svazu klimatizační a chladící techniky.

Partneři:

 

 

Reference:

Kontakty:

 

Telefonní kontakty:

+420 604/690 848 - Prodejna
+420 734/113 933
+420 777/147 153

 

IČO:75956543

DIČ:CZ8502183921

Jsme plátci DPH.

email: kotleautomaticke@gmail.com
Copyright © 2010 | Tepelná technika Greeneco
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.