Hodnocení obchodu na Zboží.czTepelná čerpadla Viessmann
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá: 9:00-16:00)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
17.03.2022
Kolejnicové světelné systémy Olem by Osram
Kolejnicové osvětlení je sada svítidel a příslušenství, které se montují na speciální lišty, díky kterým lze zdroj světla snadno přemístit na libovo... číst celé
18.01.2022
Tepelná čerpadla Bosch
Tepelné čerpadlo vzduch-voda Bosch Compress 7400i AW Důsledná úspora energie, tichý provoz, vysoký tepelný komfort a vysoká kvalita Výhody na ... číst celé
17.03.2022
KOLEJOVÉ OSVĚTLENÍ – INOVACE A STYL
Jako majitel vašeho domova jste pravděpodobně strávili spoustu času přemýšlením o osvětlení vašeho prostoru. Dobře prosvětlený dům není jen útulný b... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Tepelná čerpadla Viessmann

Vitocal 222-S – cenově atraktivní splitové tepelné čerpadlo


Profitujte z těchto výhod:
 

 • Oddělení na tichou vnitřní jednotku a venkovní jednotku přivádějící vnější vzduch
 • Flexibilní uspořádání a montáž venkovní jednotky
 • Kompaktní rozměry vnitřní jednotky pro kuchyňský rastr
 • Komfortní zásobování teplou vodou díky 210litrovému zásobníku
 • Optimalizované využití vlastně vyrobené elektřiny
 • Tepelné čerpadlo splňuje požadavky pro státní dotační programy
 • Možnost získání rozšířené komplexní 5leté záruky Viessmann
 • Třída energetické účinnosti:
  jmenovitý tepelný výkon 3,0 do 5,6 kW: A++ / A+ *
  jmenovitý tepelný výkon: 7,7 až 10,6 kW: A++ / A++ *
*podle nařízení EU č. 811/2013 Vytápění, průměrné klimatické poměry, nízkoteplotní (35 °C) / středně teplotní aplikace (55 °C)

 

U novostaveb rodinných domů představuje splitové tepelné čerpadlo vzduch/voda Vitocal 222-S cenově atraktivní a kompaktní řešení.

Grafické uživatelské rozhraní regulace Vitotronic 200 zajišťuje snadnou/intuitivní obsluhu. Velký displej je podsvícený, kontrastní a snadno čitelný.

Vytápění a chlazení

Vitocal 222-S lze volitelně použít jako čistě topný systém a nebo pro vytápění a chlazení. V kombinaci s bytovým větracím systémem nabízí komfortní temperování místností.

Splitové tepelné čerpadlo vzduch/voda Vitocal 222-S

Splitové tepelné čerpadlo vzduch/voda Vitocal 222-S

Splitová tepelná čerpadla se vyznačují oddělením na tichou vnitřní jednotku a venkovní jednotku přivádějící vnější vzduch. Při tomto typu instalace jsou omezeny nákladné průrazy stěnami a pokládání vzduchových kanálů. Jako čistě vytápěcí systém, a nebo jako zařízení pro vytápění a chlazení je obzvlášť vhodný pro novostavby a modernizace.

Vitocal 222-S je splitové tepelné čerpadlo s integrovaným 210litrovým zásobníkem teplé vody.

Velmi tiché venkovní jednotky od firmy Viessmann

Nové venkovní jednotky v nadčasovém designu padnou hned do oka. Zařízení s jedním nebo dvěma ventilátory pochází z vlastního vývoje a výroby. Kromě mimořádně tichého provozu mají velmi dobré výkonové hodnoty a vynikající kvalitu zpracování a produktu – Made in Germany.

Nízké provozní náklady díky vysoké účinnosti 

Ve venkovních jednotkách nových tepelných čerpadel zajišťují kompresory Scroll s řízením podle otáček a asymetricky dimenzované výměníky tepla vysokou účinnost. Znakem těchto výměníků tepla jsou výrazně větší průměry kanálů na straně vody než na straně chladiva. Tím se zvyšuje přenos tepla a snižuje spotřeba elektřiny oběhového čerpadla.

Vitocal_222-S_242-S_Vitovent_300-F.jpg

Účinná a kompaktní domácí centrála pro vytápění, chlazení, přípravu teplé vody a větrání

Velký počet variant výkonů a vybavení systémové kombinace Vitocal 222-S společně s bytovým větracím přístrojem Vitovent 300-F umožňuje přizpůsobení domácí centrály energetickým požadavkům budovy a hodí se především pro novostavbu.

Rekuperace tepla bytového větracího přístroje Vitovent 300-F doplňuje energeticky úspornou topnou techniku. Systémová kombinace dosahuje až 98 procent rekuperace tepla. V pasivním domě může být systémová kombinace provozována také jako teplovzdušné vytápění. Volitelně nabízený hydraulický topný registr umožňuje přitom ohřev přívodního vzduchu.

Kompaktní vnitřní jednotky

Svým nadčasovým designem a šířce pouhých 60 cm mohou být vnitřní jednotky tepelného čerpadla Vitocal 222-S postaveny blízko obytných prostor (např. v úklidové komoře). Obsahují hydraulické komponenty, výměník tepla (kondenzátor), zásobník teplé vody, vysoce efektivní čerpadlo, průtokový ohřívač topné vody, trojcestný přepínací ventil i regulaci Vitotronic 200.

Regulace tepelného čerpadla s naváděním v menu

Regulace Vitotronic 200 má logické a snadno srozumitelné uspořádání. Velký displej je podsvícený, kontrastní a snadno čitelný. Grafické rozhraní slouží i k zobrazení topných a chladicích křivek.

Účinné a hospodárné

Splitová tepelná čerpadla pracují velmi hospodárně při provozu s částečným zatížením. Pomocí invertorové techniky a modulovaného způsobu provozu se jejich výkon vždy přizpůsobuje aktuální potřebě tepla, takže dosahují vysoké účinnosti v každém provozním bodě.

Rozsáhlý servis Viessmann

Propojení venkovní a vnitřní jednotky pomocí chladicích potrubí do jednoho uzavřeného okruhu musí provést odborník na chladicí systémy. Tento odborník získal patřičné vědomosti mimo jiné i týdenním školením z vyhlášky o ochraně při práci s chladicími médii, a má proto oprávnění pro uvedení takových zařízení do provozu. Uvedení do provozu mohou provádět i servisní pracovníci firmy Viessmann.

Připraveno pro podání žádosti o dotaci

Integrovaná regulace je připravena pro SmartGrid a má zabudované počítadlo množství tepla. Proto může být pořízení tepelného čerpadla Vitocal 222-S podporováno z veřejných prostředků - aktuálně probíhá 3. kolo kotlíkových dotací.

Pečeť kvality EHPA

Pečeť kvality EHPA

Pečeť kvality EHPA slouží jako důkaz výkonového čísla COP (Coefficient of Performance) pro žádost o dotace podle programu tržních pobídek.

Německá komise pro pečeti kvality EHPA potvrzuje, že tepelné čerpadlo Viessmann Vitocal 222-S splňuje požadavky uvedené v předpisech pro pečeť kvality EHPA

 

Ke stažení: 

                   

 

 

 

Partneři:

Reference:

Kontakty:

 

Telefonní kontakty:

+420 604 690 848 - Prodejna
+420 734 113 933
+420 777 147 153

 

IČO: 75956543

DIČ: CZ8502183921

Jsme plátci DPH.

email: info@greeneco.cz
Logo
Tepelná technika Greeneco
(Po-Pá: 9:00-16:00)
Copyright © 2010 | Tepelná technika Greeneco s.r.o
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz