Tepelná technika Green Eco s.r.o na Firmy.czTopný kabel s termostatem 4m/60W
Tepelná technika Greeneco - zkušení profesionálové, odborné instalace a kvalitní služby včetně kompletního servisu!
Novinky
25.07.2023
Zvyšujeme záruky!
Díky mizivému počtu reklamací, které je nižší než 0,1%, jsme se rozhodli navýšit záruky na termostaty pro elektrické vytápění. Nově zvyšujeme záruky n... číst celé
12.01.2023
Instalace a montáž elektrického vytápění Termofol
Elektrické topné systémy Termofol Použití: elektrické podlahové vytápění  elektrické stropní vytápění elektrické stěnové vytápění Výhody: ... číst celé
29.03.2023
Odmrazování tepelných čerpadel - Výhody velkého výparníku
O odmrazování výparníku v tepelném čerpadle KOŁTON Airkompakt   Vliv „odmrazování“ na celkovou spotřebu elektrické energie tepel... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Topný kabel s termostatem 4m/60W

  • Novinka
  • Akce
Topný kabel s termostatem 4m/60W
1 693 Kč
- 24 %
Topný kabel s termostatem 4m/60W
Topný kabel s termostatem 4m/60W
Topný kabel s termostatem 4m/60W
Topný kabel s termostatem 4m/60W
Topný kabel s termostatem 4m/60W
Topný kabel s termostatem 4m/60W
Topný kabel s termostatem 4m/60W

Topný kabel Termofol TF-KZT integrovaný s termostatem Termofol TF-KZT je topný kabel, který chrání potrubí a ventily před námrazou i v té nejtužší zim... celý popis
Dostupnost
Ihned k odeslání
1 289 Kč
1 065 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:KZT 60-4
EAN kód:5907599616665
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Topný kabel Termofol TF-KZT integrovaný s termostatem

Termofol TF-KZT je topný kabel, který chrání potrubí a ventily před námrazou i v té nejtužší zimě. S ochranným systémem Termofol TF-KZT se nemusíte starat o vodovodní potrubí nebo ventily v nevytápěných místnostech a mimo budovu.

Montáž systému je rychlá a snadná – samotný kabel je namontován na trubce. Provoz systému není třeba kontrolovat, protože topný kabel je vybaven termostatem. Kabel je určen k instalaci na potrubí a nádrže chráněné 10 mm silnou tepelnou izolací. Nevyžaduje instalaci samostatného ovládání jako v případě tradičních topných kabelů.

Topný kabel Termofol TF-KZT je vysoce účinný a zároveň se snadno instaluje a nevyžaduje údržbu. Je velmi vhodný pro obytné nemovitosti a také pro rekreační zařízení.

 

Časté otázky:

Jaké modely topných kabelů s termostatem jsou k dispozici?

V naší nabídce naleznete topné kabely KZ různých délek a výkonů, které vám umožní vybrat si produkt, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. 
Nabízíme mnoho modelů kabelů s délkou 2 až 25 m. V závislosti na délce má nemrznoucí topný kabel také různý výkon, a to od 30 do 375 W / m2. Provozní napětí všech kabelů je 230 V.

Jak funguje samoregulační topný kabel?

Samoregulační topný kabel je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují odolnost a spolehlivost výrobku. Na vnější straně kabelu je žáruvzdorný PVC plášť a pod ním stínění, tedy oplet z pozinkovaných měděných drátů. Další vrstvou je hliníková fólie. Uvnitř je vícedrátové topné jádro opletené izolací XLPE. Izolace je odolná teplotám až kolem 85 stupňů Celsia. 

Za zmínku stojí i ekologický aspekt tohoto řešení. Použití elektřiny k odstraňování sněhu a ledu nepoškozuje životní prostředí. Kabel chránící trubky proti zamrznutí je tedy návrhem, který lze použít prakticky za všech podmínek. Moderní kabel chránící ventily proti námraze zaručuje přizpůsobení výkonu systému aktuálním povětrnostním podmínkám. Zajišťuje bezpečnost používání, pěší a automobilový provoz, stejně jako nízké provozní náklady a úsporu času a energie vynaložené na odklízení sněhu.

Před čím chrání topný kabel?

Protimrazový kabel pro potrubí lze instalovat jak venku, tak uvnitř. Vhodné provedení kabeláže z ní dělá vynikající ochranu pro vodovodní potrubí nebo ventily instalované v nevytápěných místnostech nebo na volném prostranství. Samoregulační topný kabel dobře funguje v rodinných a vícegeneračních obytných budovách, stejně jako v rekreačních obytných budovách, například v letních domech.

Topný kabel s termostatem účinně chrání potrubí a ventily před nízkými teplotami, mrazem a námrazou i v nejkrutější zimě. Snadno si poradí s chladem v nejchladnějších dnech. Trubkový topný kabel se také snadno a rychle instaluje. Měl by být instalován přímo na potrubí. Na rozdíl od tradičních topných kabelů nevyžaduje termostaticky řízený topný kabel samostatné ovládání.

Kde lze topné kabely KZ použít?

Nemrznoucí kabel lze instalovat na potrubí z různých materiálů. Funguje na ocelových i plastových trubkách. Je vhodný pro vnitřní i venkovní instalaci, na podzemní i nadzemní potrubí. Trubkový topný kabel chrání potrubí s teplou nebo studenou vodou včetně pitné.

Kabel, který chrání ventily proti námraze, se také často instaluje na potrubí, které se montuje pod vnější schodiště, vjezdy do garáží, chodníky a vozovky. Ochrana proti námraze zajišťuje bezpečný pohyb vozidel a osob i v obtížných povětrnostních podmínkách. Trubkový topný kabel se také používá na parkovištích, mostech, rampách, viaduktech a lávkách.

Proč se vyplatí instalovat nemrznoucí topný kabel?

Nemrznoucí kabel je řešení, které může firmám i jednotlivcům přinést mnoho výhod. Kvalitní kabel KZ v prvé řadě účinně chrání potrubí a ventily před zamrznutím a námrazou a tím i před poškozením mrazem a nízkými teplotami. To se promítá nejen do tepelné pohody majitele, ale i finančně. Trubkový topný kabel totiž eliminuje nutnost složitých a často nákladných oprav po chladné zimě.

Správně zajištěné potrubí nebo ventil funguje efektivně a bez problémů. Díky tomu se v sezóně nemusíte bát prasknutí potrubí nebo jiné poruchy. To by zase znamenalo odstavení zařízení na určitou dobu, což je zvláště akutní v zimě. Topný kabel s termostatem není třeba kontrolovat. Je bezúdržbový, což zlepšuje komfort používání systému.

Co je to samoregulační topný kabel?

Samoregulační topný kabel je typ kabelu, který mění svůj topný výkon v závislosti na podmínkách, ve kterých je instalován. Také se snadno používá. Jejich výhodou je, že se nikdy nepřehřívají. Samoregulační kabely obecně nevyžadují termostat, ale tento komponent je vysoce doporučen. Vzhledem k tomu, že trvale připojené rozvody spotřebovávají energii po celou dobu životnosti, je termostat velmi užitečným a často nezbytným doplňkem.

 

 

Partneři:

 

 

Reference:

 

 

Kontakty:
Tepelná technika Greeneco
Prodejna I Sklad I Výdej zboží I Reklamace
Kbelnice 86
(ul.Markova 534)
Jičín, 506 01


Elektrické vytápění Termofol | Green Eco s.r.o
Showroom Termofol - Tech | Office | Kolton
Petržílkova 2583/13
Praha 13
158 00
Obchodní pasáž centrum Hůrka - 2.patro

CEO - Vlastislav Rouha
+420 734 11 39 33

vlastislav.rouha@greeneco.cz

Cenové nabídky, projekty, showroom Termofol
Jan Horáček
+420 604 430 656
jan.horacek@greeneco.cz

Fakturace | Objednávky e-shop |Reklamace
Šárka Rouhová
+420 604 690 848
sarka.rouhova@greeneco.cz

CEO | Čerpadla | Kotle | Instalace | Regulace
Vlastislav Rouha ml.
+420 734 113 933
vlastislav.rouha@greeneco.cz

Dotace | Nová zelená | Kotlíková dotace
Michaela Zimandlová   
+420 732 108 830   
michaela.zimandlova@greeneco.cz

Čerpadla | Kotle | Tech | Servis | Instalace   
Marek Witczak
+420 776 882 208 
marek.witczak@greeneco.cz

Servis kotlů | Attack | Greeneco | Kolton  
Vlastislav Rouha st.
+420 777 147 153

Termofol - Nabídky | Velkoobchod | Technická podpora
Jan Horáček
+420 604 430 656
jan.horacek@greeneco.cz

Revize elektro | Elektroinstalace | Loxone   
Tomáš Helikar
+420 723 042 193 
tomas.helikar@greeneco.cz

Green Eco s.r.o 
IČ: 171 727 99     
DIČ: CZ171 727 99

Petržílkova 2583/13,
Praha - Stodůlky, 158 00
CEO - Vlastislav Rouha ml.
+420 734 11 39 33

Logo
Tepelná technika Greeneco
(Po-Pá: 9:00-16:00)
Copyright © 2010 | Tepelná technika Greeneco s.r.o
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz