Tepelná technika Green Eco s.r.o na Firmy.czTopné rohože Termofol instalace svépomocí
Tepelná technika Greeneco - zkušení profesionálové, odborné instalace a kvalitní služby včetně kompletního servisu!
Novinky
25.07.2023
Zvyšujeme záruky!
Díky mizivému počtu reklamací, které je nižší než 0,1%, jsme se rozhodli navýšit záruky na termostaty pro elektrické vytápění. Nově zvyšujeme záruky n... číst celé
12.01.2023
Instalace a montáž elektrického vytápění Termofol
Elektrické topné systémy Termofol Použití: elektrické podlahové vytápění  elektrické stropní vytápění elektrické stěnové vytápění Výhody: ... číst celé
29.03.2023
Odmrazování tepelných čerpadel - Výhody velkého výparníku
O odmrazování výparníku v tepelném čerpadle KOŁTON Airkompakt   Vliv „odmrazování“ na celkovou spotřebu elektrické energie tepel... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Topné rohože Termofol

POHÁDKOVÝ ZÁŽITEK Z PŘÍMÉHO PODLAHOVÉHO VYTÁPĚNÍ: TOPNÁ ROHOŽ TERMOFOL

Představte si, že kráčíte po podlaze, která hýří teplem a pohodlím, a to díky inovativnímu řešení - topné podlahové rohoži. Tento moderní způsob vytápění podlahy v celém vašem domě získává na oblibě díky své univerzálnosti instalace a zaručenému rychlému vytopení podlahy pokryté kameninou, keramickou dlažbou, terakotou nebo mramorem. Konstantní výkon na úrovni 150W/m 2 zajišťuje optimální tepelné parametry a samotný systém není v žádném případě závislý na vašem systému ústředního vytápění, takže jej můžete jakkoli ovládat i za pomocí mobilního telefonu.

ELEKTRICKÁ PODLAHOVÁ ROHOŽ: APLIKACE PRO KRÁLOVSKÝ KOMFORT

Topné rohože se perfektně hodí jako podlahové vytápění a jsou pohodlnou alternativou ke klasickému „podlahovému vytápění“ integrovanému do systému ústředního vytápění. Lze je použít jak pro základní, tak pro doplňkové vytápění koupelen, kuchyní, obývacích pokojů, hal a mnoha dalších místností v domě, kanceláře nebo technické zázemí. Topná podlahová rohož se skládá ze systému kabelů uložených na speciální sklotextilní síťovině. Jeho instalace nezvyšuje úroveň podlahy a poskytuje příjemný pocit teplé podlahy, což navíc zvýší komfort používání v každém interiéru.

Topné rohože TERMOFOL dostupné v naší nabídce se prodávají v hotových montážních sadách pro vlastní instalaci. Instalace systému je intuitivní a zvládnete ji sami doma. Díky jasnému a transparentnímu návodu připojenému k topným tělesům je možné provádět veškeré činnosti bez zapojení specialisty. Vstupte do světa luxusu a tepla s topnými rohožemi, které vaše podlahy promění v hřejivý zázrak.

SCHÉMA INSTALACE TOPNÉ ROHOŽE V SYSTÉMU PŘÍMÉHO PODLAHOVÉHO VYTÁPĚNÍ
  1. Cementový potěr / Nivelační hmota
  2. Topná rohož
  3. Lepidlo na podlahové vytápění nebo samonivelační hmota
  4. Keramická dlažba/parkety/kámen

VÝHODY POUŽITÍ TOPNÝCH ROHOŽÍ

Ochrana vašeho zdraví a bezpečnosti při vytápění: naše inovativní řešení

Představujeme vám revoluční technologii, která zajišťuje nejen účinné a zdravé vytápění, ale také chrání vaše zdraví před negativními vlivy elektromagnetického pole. Naše sofistikované řešení využívá vysoce kvalitní 3vrstvou izolaci, která je navržena ze speciálních materiálů s retardujícími vlastnostmi hoření. Tato inovace garantuje nejvyšší možnou úroveň požární bezpečnosti pro váš domov či pracovní prostředí.

Naše řešení představuje kombinaci špičkových technologií a pečlivě vybraných materiálů, které společně tvoří harmonický celek pro vaše pohodlí a bezpečnost. Přidejte se k těm, kteří již objevili výhody našeho inovativního systému, a zažijte pocit klidu a jistoty při vytápění svého domova či kanceláře.

Otevřete dveře do světa nekonečných možností s elektrickým podlahovým vytápěním! V oblasti interiérového designu se jedná o revoluční prvek, který vám umožní proměnit váš domov v útulný a energeticky efektivní prostor, aniž byste museli provádět složité úpravy topného systému.

Představte si, že vaše podlaha se stane inteligentním topným systémem, který vám poskytne spolehlivé a úsporné vytápění na dosah ruky. Stačí použít vysoce kvalitní termostat s podlahovým čidlem a elektrické termoregulátory s časovým programováním, které vám umožní přesně určit čas zapnutí a vypnutí podlahového vytápění. Díky tomu bude vytápění vždy efektivní a provozní náklady zůstanou plně pod kontrolou.

A co je nejlepší? Elektrické podlahové rohože lze instalovat prakticky kdekoli, bez ohledu na konstrukci budovy. Ať už plánujete rekonstrukci staré podlahy nebo stavbu nové, můžete se těšit na dokonale vyhřátou podlahu pokrytou terakotou, parketami nebo keramickou dlažbou. Navíc elektrické topné rohože nepředstavují dodatečné zatížení stropu, takže je můžete pokládat v přízemí, podkroví i ve všech podlažích objektu.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost proměnit váš domov v teplý a útulný prostor plný neomezených možností díky elektrickému podlahovému vytápění!

MONTÁŽNÍ SADY SVÉPOMOCÍ 

Vstupte do světa pohodlí a tepla s našimi inovativními hotovými montážními sadami, které promění váš domov v útulný a energeticky účinný!  Naše balíčky obsahují následující prvotřídní komponenty:

1. Samolepicí podlahová topná rohož TERMOFOL s jedinečným jednostranným systémem napájení - tato technologická perla zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a snadnou instalaci.


2. Elektronický regulátor teploty - udržuje vaši podlahu přesně v ideálním rozmezí teplot, abyste si mohli užít maximální pohodlí a úsporu energie.


3. Montážní sada podlahových senzorů - tyto chytré malé pomocníky zaručují přesné čtení teploty a umožňují vám mít plnou kontrolu nad vaším topným systémem.


4. Potrubí (husí krk) s instalačním příslušenstvím - veškeré nutné součásti pro bezproblémovou montáž.


5. Návod k instalaci topného systému spolu se záručním listem - detailní pokyny krok za krokem, které vás provedou procesem instalace a zároveň vám poskytnou klid na duši díky naší záruce.

Nenechte si ujít příležitost zainvestovat do svého domova a zlepšit kvalitu vašeho života s našimi hotovými montážními sadami. Staňte se součástí revoluce v oblasti podlahového topení a objevte, jak může být váš domov teplejší, útulnější a energeticky efektivnější než kdy dříve!

Veškeré produkty naleznete zde:Internetový obchod - Topné rohože Termofol

 

Pokud máte zájem o tuto technologii včetně instalace, obraťte se na specialisty. Slevu ve výši 15% poskytujeme na veškerý sortiment Termofol.

                                                           

 

Instalace topných rohoží Termofol

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Partneři:

 

 

Reference:

 

 

Kontakty:
Tepelná technika Greeneco
Prodejna I Sklad I Výdej zboží I Reklamace
Kbelnice 86
(ul.Markova 534)
Jičín, 506 01


Elektrické vytápění Termofol | Green Eco s.r.o
Showroom Termofol - Tech | Office | Kolton
Petržílkova 2583/13
Praha 13
158 00
Obchodní pasáž centrum Hůrka - 2.patro

CEO - Vlastislav Rouha
+420 734 11 39 33

vlastislav.rouha@greeneco.cz

Cenové nabídky, projekty, showroom Termofol
Jan Horáček
+420 604 430 656
jan.horacek@greeneco.cz

Fakturace | Objednávky e-shop |Reklamace
Šárka Rouhová
+420 604 690 848
sarka.rouhova@greeneco.cz

CEO | Čerpadla | Kotle | Instalace | Regulace
Vlastislav Rouha ml.
+420 734 113 933
vlastislav.rouha@greeneco.cz

Dotace | Nová zelená | Kotlíková dotace
Michaela Zimandlová   
+420 732 108 830   
michaela.zimandlova@greeneco.cz

Čerpadla | Kotle | Tech | Servis | Instalace   
Marek Witczak
+420 776 882 208 
marek.witczak@greeneco.cz

Servis kotlů | Attack | Greeneco | Kolton  
Vlastislav Rouha st.
+420 777 147 153

Termofol - Nabídky | Velkoobchod | Technická podpora
Jan Horáček
+420 604 430 656
jan.horacek@greeneco.cz

Revize elektro | Elektroinstalace | Loxone   
Tomáš Helikar
+420 723 042 193 
tomas.helikar@greeneco.cz

Green Eco s.r.o 
IČ: 171 727 99     
DIČ: CZ171 727 99

Petržílkova 2583/13,
Praha - Stodůlky, 158 00
CEO - Vlastislav Rouha ml.
+420 734 11 39 33

Logo
Tepelná technika Greeneco
(Po-Pá: 9:00-16:00)
Copyright © 2010 | Tepelná technika Greeneco s.r.o
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz